Wentylator łazienkowy QUIET S 100 TH Vents (ID: VES 30003093)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 188,00   Kup na firmę i odlicz 35,15 zł VAT
szt.
 • Dostępność: w magazynie dostawcy
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica 99 mm
Przepływ maksymalny 99 m³/h
Moc nominalna 7.5 W
Napięcie nominalne 230 V
Natężenie prądu 0.049 A
Głośność 24 dB
Masa 0.58 kg
Wyposażenie Timer i Higrostat
Stopień ochrony 45 IP

Charakterystyka pracy

Opis

Z opóźnieniem czasowym (TIMER) oraz z HIGROSTATEM

Innowacyjne wentylatory wywiewne Quiet Style, w nowoczesnej oraz eleganckiej stylistyce, zapewniające nowy poziom komfortu.

Przeznaczone do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (łazienek, kuchni, węzłów sanitarnych itp.). Przeznaczone dla użytkowników ceniących sobie spokój i ciszę w pomieszczeniach wymagających wentylacji mechanicznej.

Wentylator w konfiguracji standardowej uruchamiany jednocześnie z oświetleniem jest uniwersalnym rozwiązaniem do wszystkich pomieszczeń, które wymagają zastosowania wentylacji mechanicznej.

Dzięki zastosowaniu funkcji Timera wentylator idealnie nadaję się do montażu w ubikacjach lub innych pomieszczeniach sanitarnych.

Maksymalny wydatek powietrza w połączeniu z niskim poziomem hałasu gwarantuje idealny mikroklimat w połączeniu z komfortem użytkowania.

Przeznaczone do montażu w ciągach wentylacyjnych lub do łączenia z kanałami wentylacyjnymi Ø100 mm.

Konstrukcja

 1. Wymienne kolorowe kratki w zestawie.
 2. Aerodynamiczny wirnik
 3. Panel frontowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie UV.
 4. Gumowe, antywibracyjne podkładki tłumiące drgania silnika.
 5. Wydajny, ekonomiczny silnik na łożyskach kulkowych.
 6. Trwała obudowa z wysoką klasą ochrony IP
 7. Wbudowany zawór zwrotny.

Cechy oraz zalety

 • Obudowa i wirnik wykonane są z wysokiej jakości tworzywa - ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni UV.
 • Specjalnie zaprojektowana, aerodynamiczna forma wirnika o przepływie mieszanym zapewnia wysoki wydatek powietrza i niski poziom hałasu.
 • Wentylator wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany zawór zwrotny, zapobiegający cofaniu się powietrza i utracie ciepła w okresie bezczynności wentylatora.
 • Króciec wylotowy wentylatora posiada specjalną strumienicę, która redukuje turbulencje strumienia powietrza, powoduje wzrost ciśnienia statycznego i przyczynia się do obniżenia poziomu hałasu.
 • Wysoka klasa ochrony IP, która czyni wentylator idealnym rozwiązaniem do wentylacji łazienek. Elektroniczne komponenty wentylatora pokryte są specjalnymi, hermetycznymi osłonami.

Sterowanie

Wentylator sterowany za pomocą pokojowego włącznika oświetlenia. Dodatkowo wentylator wyposażony jest w funkcję HigroTimera. Urządzenie automatycznie uruchamia się trakcie wzrostu wilgoci oraz podtrzymującą pracę przez zadany czas po opuszczeniu pomieszczenia.

Urządzenie musi mieć doprowadzony trzy żyłowy przewód zasilający z doprowadzonym stałym zasilaniem do podtrzymania funkcji automatycznych.

Wymiary

 
Model ØD
[mm]
b
[mm]
L
[mm]
L1
[mm]
VENTS QUIET S 100 99 175 123 42

Skorzystaj z okazji i kup także: