Kariera

Firma to ludzie. Wiemy o tym dobrze dlatego stawiamy na kompetentny, zgrany i zmotywowany zespół.
Chciałbyś do nas dołączyć? Aplikuj na jedno z poniższych ogłoszeń lub prześlij CV z krótkim opisem charakteru poszukiwanej pracy na adres: rekrutacja@maxair.pl

AKTUALNIE OFERTY PRACY

Specjalista ds. e-sprzedaży

Opis stanowiska:

  • Doradztwo produktowe, obsługa klientów i realizacja zamówień b2b i b2c
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • Obsługa systemu B2B, sklepu internetowego oraz internetowych narzędzi komunikacji i wsparcia sprzedaży
  • Konsultacje telefoniczne, aktywne działania sprzedażowe, cross-selling
  • Koordynacja działań handlowych oraz logistycznych w powierzonym regionie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci inżynierii środowiska, specjalizacja HVAC)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Znajomość branży wentylacyjnej, zagadnień i specyfiki rynku instalacyjnego B2B
  • Pogodne usposobienie i wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia techniczne i możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@maxair.pl
W tytule wiadomości prosimy umieścić nr referencyjny oferty.