Formy płatności

 

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

Przelew

zapłata poprzez tradycyjny przelew bankowy. Po potwierdzeniu zamówienia, klient dodatkowo otrzyma w wiadomości mailowej nr konta bankowego na który powinien zostać zrealizowany przelew. Proszę pamiętać aby w tytule przelewu podać nr zamówienia. Gdy środki zostaną zaksięowane, klient zostanie poinformowany o tym w osobnej wiadomości mailowej.

Dane do przelewu:

MAXAIR, Kokotów 703, 32-002 Kokotów.

47 1050 1445 1000 0090 3015 3283

Płatność online

jest to forma przelewów ekespresowych autoryzowana przez przelewy24.pl. Przelew jest zazwyczaj księgowany w przeciągu kilku lub kilkunsatu minut, po których zamówienie jest przekazywane do realizacji. Wybierając ten sposób, można również dokonać płatności kartą kredytową.

Za pobraniem

wybierając tą formę płatności klient zapłaci kurierowi gotówką w momencie dostarczenia przez niego przesyłki. Bardzo prosimy o posiadanie odliczonej kwoty, ponieważ kurier może nie posiadać przy sobie wystarczających środków na wydanie reszty.

Gotówką przy odbiorze

przy tej formie płatności klient zobowiązuje się zapłacić za zamówienie przy odbiorze osobistym w naszym sklepie. Płatności można dokonać gotówką bądź kartą płatniczą.