Wentylator łazienkowy PRINT 100 WC Ventika (ID: VEA 30004329)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 106,00   Kup na firmę i odlicz 19,82 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 4 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Przepływ maksymalny 85 m³/h
Pobór mocy 7.5 W
Prędkość obrotowa 2000 1/min
Natężenie prądu 0.05 A
Zasilanie 230 V/50Hz
Głośność 25 dB
Max. temperatura pracy 45 °C
Łożysko Kulkowe
Funkcje Timer (czas działania zwłoki od 2 do 30 minut)
Stopień ochrony 45 IP
Masa 0.41 kg

Opis

Z funkcją Timera - opóźnienie wyłączenia

Dekoracyjne wentylatory osiowe Ventika Print, w nowoczesnej oraz eleganckiej stylistyce, zapewniające nowy poziom komfortu w twoim domu.

Przeznaczone do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (łazienek, kuchni, węzłów sanitarnych itp.). Przeznaczone dla użytkowników ceniących sobie spokój, ciszę oraz niepowtarzalny wygląd

Dzięki zastosowaniu funkcji Timera wentylator idealnie nadaję się do montażu w ubikacjach lub innych pomieszczeniach sanitarnych.

Maksymalny wydatek powietrza w połączeniu z niskim poziomem hałasu gwarantuje idealny mikroklimat w połączeniu z komfortem użytkowania.

Przeznaczone do montażu w ciągach wentylacyjnych lub do łączenia z kanałami wentylacyjnymi Ø100 mm.

Cechy oraz zalety

 • Obudowa i wirnik wykonane są z wysokiej jakości tworzywa - ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni UV. Front wentylatora wykończony szczotkowanym aluminium dzięki czemu panel nabiera bardziej stylowego wyglądu.
 • Wysoka klasa ochrony IP, która czyni wentylator idealnym rozwiązaniem do wentylacji łazienek. Elektroniczne komponenty wentylatora pokryte są specjalnymi, hermetycznymi osłonami.
 • Konstrukcja wirnika umożliwia zwiększenie wydajności wentylatora oraz czasu użytkowania silnika.
 • Niezawodny silnik na łożyskach kulkowych o niskim poborze mocy - 7,5 W.
 • Łożyska nie wymagają konserwacji i zawierają wystarczającą ilość smaru na cały okres eksploatacji silnika (ponad 40 000 godzin nieprzerwanej pracy).
 • Silnik posiada termiczne zabezpieczenie przed przegrzaniem.
 • Wymienny panel pierwotny można łatwo montować lub demontować (na kliknięcie).

Sterowanie

Wentylator sterowany za pomocą pokojowego włącznika oświetlenia. W wersji WC z timerem można zaprogramować działanie opóźnienia czasowego (wbudowany timer umożliwia pracę wentylatora od 2 do 30 minut po jego wyłączeniu).

Urządzenie musi mieć doprowadzony trzy żyłowy przewód zasilający z doprowadzonym stałym zasilaniem do podtrzymania funkcji automatycznych.

 

Wymiary

 

Skorzystaj z okazji i kup także: