Filtr do oczyszczacza EBERG VISIV EBERG (ID: EBG 30004915)

-10%
Cena katalogowa: 599,00 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 299,00 269,00   Kup na firmę i odlicz 50,30 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 3 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Rodzaj filtra filtr HEPA H13 oraz filtr węgla aktywnego
Wymiary 41.3x14x31.3cm cm

Opis

 

Dwie kasety filtrujące, na które składa się filtr HEPA H13 (99,95% skuteczności całkowitej filtracji, w tym pyłów zawieszonych PM2.5 oraz PM10), a także filtr węgla aktywnego (pochłaniający zapachy).

 

 

 

 

 

Zastosowanie zintegrowanych filtrów oraz rozmieszczenie ich po obu stronach urządzenia gwarantuje skuteczny i sprawny proces wymiany powietrza w całym pomieszczeniu.

 

 • Filtr HEPA (H13) ze skutecznością 99,95% filtruje powietrze z większości zanieczyszczeń, takich jak: cząstki ultra drobne (UFPs < 0.1μm), pył zawieszony PM2.5; PM10 oraz wirusy i bakterie.
 • Filtr węgla aktywnego - adsorbuje zapachy oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd, silnie trujący gaz m.in. będący składnikiem dymu papierosowego.

 

 

Filtr wymienny EBERG pasuje do urządzeń: EBERG Visiv, AIRKOMFORT AC-08.

Skorzystaj z okazji i kup także: