Wentylator łazienkowy KLIQ Colors 100 H Ventika (ID: VEA 30004994)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 139,00   Kup na firmę i odlicz 25,99 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 3 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Średnica 100 mm
Przepływ maksymalny 85 m³/h
Pobór mocy 7.5 W
Prędkość obrotowa 2000 1/min
Natężenie prądu 0.05 A
Napięcie nominalne 230 V
Max. temperatura pracy 45 °C
Głośność 25 dB
Funkcje Timer (czas działania zwłoki od 2 do 30 minut), Higrostat (poziom wilgotności względnej 60-90%)
Łożysko Kulkowe
Masa 0.51 kg

Charakterystyka pracy

Opis

Z funkcją Timera - opóźnienie wyłączenia i Higrostatu - czujnik wilgotności

Dekoracyjne wentylatory osiowe Ventika KLIQ COLORS, w nowoczesnej oraz eleganckiej stylistyce z wymiennymi panelami, zapewniające nowy poziom komfortu w twoim domu.

Przeznaczone do wentylacji pomieszczeń mieszkalnych (łazienek, kuchni, węzłów sanitarnych itp.). Przeznaczone dla użytkowników ceniących sobie spokój, ciszę oraz niepowtarzalny wygląd. Dzięki trzem panelom zewnętrznym w eleganckich kolorach zawartych w zestawie, wymiennych na zatrzaskach przez kliknięcie, każdy użytkownik bez problemu dopasuje wentylator do stylu pomieszczenia.

Dzięki zastosowaniu funkcji Timera wentylator idealnie nadaję się do montażu w ubikacjach lub innych pomieszczeniach sanitarnych.Przeznaczone do montażu w ciągach wentylacyjnych lub do łączenia z kanałami wentylacyjnymi Ø100 mm.

Maksymalny wydatek powietrza w połączeniu z niskim poziomem hałasu gwarantuje idealny mikroklimat w połączeniu z komfortem użytkowania.

Cechy oraz zalety

 • Obudowa i wirnik wykonane są z wysokiej jakości tworzywa - ABS, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni UV.
 • Wymienny front wentylatora w trzech kolorach. Wymienny panel pierwotny można łatwo montować lub demontować (na kliknięcie).
 • Wysoka klasa ochrony IP, która czyni wentylator idealnym rozwiązaniem do wentylacji łazienek. Elektroniczne komponenty wentylatora pokryte są specjalnymi, hermetycznymi osłonami.
 • Konstrukcja wirnika umożliwia zwiększenie wydajności wentylatora oraz czasu użytkowania silnika.
 • Niezawodny silnik na łożyskach kulkowych o niskim poborze mocy - 7,5 W.
 • Łożyska nie wymagają konserwacji i zawierają wystarczającą ilość smaru na cały okres eksploatacji silnika (ponad 40 000 godzin nieprzerwanej pracy).
 • Silnik posiada termiczne zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Sterowanie

Wentylator sterowany za pomocą pokojowego włącznika oświetlenia. W wersji H z timerem i higrostatem można zaprogramować działanie opóźnienia czasowego (wbudowany timer umożliwia pracę wentylatora od 2 do 30 minut po jego wyłączeniu), a także zmierzyć poziom wilgotności względnej 60-90%. 

Urządzenie musi mieć doprowadzony trzy żyłowy przewód zasilający z doprowadzonym stałym zasilaniem do podtrzymania funkcji automatycznych.

 

Wymiary

 

Skorzystaj z okazji i kup także: