Oczyszczacz powietrza AC2729/10 Philips (ID: PHL 30005799)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 1589,00   Kup na firmę i odlicz 297,13 zł VAT
 • Dostępność: niedostępny
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Wydajność oczyszczania 250 m³/h
Pobór mocy 1.5~29 W
Rodzaj filtra Wydajny filtr wstępny, filtr HEPA (eliminacja 99,97%), efektywny filtr węglowy
Cechy Metoda oczyszczania: VitaShield, czujnik cząstek, czujnik alergenów, czujnik jakości powietrza, czujnik wilgotności
Sterowanie Wi-Fi (łączność mobilna)
Funkcje Blokada rodzicielska
Głośność 32 dB
Wymiary 58x39 cm
Masa 11.2 kg

Opis

Nowoczesny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

PHILIPS AC2729

Urządzenie 2w1: oczyszczacz i nawilżacz powietrza

Inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej (WiFi)

Skutecznie usuwa bakterie i wirusy!

 

Nowoczesny inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania marki Philips to urządzenie spełniające najwyższe standardy europejskie. Urządzenie łączy w sobie dwie funkcje, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w walce z kurzem, cząsteczkami smogu, oraz suchym powietrzem. Dzięki technologii VitaShield IPS wyeliminuje również bakterię i wirusy.

Oczyszczacz Philips informuje użytkownika o aktualnym stanie powietrza wyświetlając odpowiedni kolor.

Główne zalety oczyszczacza Philips:

 • Urządzenie 2w1: oczyszczacz i nawilżacz powietrza
 • Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona
 • Higieniczne nawilżanie nawet 500 ml/h
 • Usuwa bakterie i wirusy
 • Wybór trybu pracy 2w1 lub trybu „samo oczyszczanie”
 • 3 tryby regulacji pracy wentylatora
 • Sterowanie aplikacją mobilną (WiFi)

Oczyszczacz Philips AC2729 jest urządzeniem kompaktowym, zapewniającym maksymalny komfort pracy użytkownikowi.

 1. Usuwa bakterie i wirusy- zoptymalizowana funkcja oczyszczania skutecznie wykrywa i usuwa bakterie oraz wirusy, takie jak H1N1 (grypa), zapewniając czystsze i zdrowsze powietrze w domu.
 2. Monitoring jakości powietrza PM2.5 - urządzenie na bieżąco monitoruje stan jakości powietrza w pomieszczeniu
 3. Precyzyjny czujnik z technologią AeraSense wykrywa nawet najmniejsze zmiany cząsteczek w powietrzu i błyskawicznie na nie reaguje. Informacje o poziomie PM 2,5 są wyświetlane w czasie rzeczywistym.
 4. Wskaźnik IAI informuje o poziomie alergenów w pomieszczeniu- Technologia AeraSense wykrywa stężenie alergenów w pomieszczeniu i wyświetla poziom potencjalnego zagrożenia w skali od 1 do 12.
 5. Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej- dzięki aplikacji Air Matters możesz sterować oczyszczaczem powietrza w dowolnym miejscu i czasie. Możesz sprawdzać jakość powietrza w aplikacji, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo bez względu na to, gdzie jesteś.
 6. 3 tryby pracy automatycznej: ogólny, antyalergenowy i snu-Produkt ma skonfigurowane trzy automatyczne ustawienia oczyszczania: tryb ogólny, bardzo czuły tryb antyalergenowy i tryb snu.
 7. Bardzo ciche działanie umożliwia spokojny sen- W trybie snu urządzenie działa niemal bezgłośnie, zapewniając czyste powietrze i komfort podczas snu.

Łagodzi objawy alergii

U osób cierpiących na alergię pyłkową, które używały oczyszczaczy powietrza Philips, można było stwierdzić mniejsze objawy, takie jak: kichanie, łzawienie, zaczerwienienie oczu, świąd nosa, świąd skóry i katar.*

 

* Test alergiczny przeprowadzony na oczyszczaczach powietrza Philips przy użyciu pyłków traw. Bergmann, sierpień 2015.

Produkt przyjazny dzieciom

Oczyszczacz Philips wyposażony jest w blokadę rodzicielską, która uniemożliwi przypadkową zmianę ustawień oczyszczacza przez Twoje dziecko.

 

Masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji.

Aplikacja Air Matters

 

Zdalne sterowanie oczyszczaczem.

Kontroluje powietrze z domu i z zewnątrz.

 

Aplikacja Air Matters umożliwia zdalne sterowanie oczyszczaczem, informuje o aktualnym poziomie zanieczyszczenia powietrza, poziomie pylenia oraz jakie aktywności danego dnia nie są zalecane.

 

Aplikacja pozwala również zmieniać prędkość wentylatora i sprawdzać stan filtra.

Dostępna na Androida i IOS.

Proces filtracji

 1. Filtr wstępny odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści
 2. Filtr z aktywnym węglem usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy
 3. Filtr NanoProtect HEPA zatrzymuje niemal 100% mikrozanieczyszczeń takich jak cząsteczki PM2,5, PM10, alergeny - kurz, roztocza, zarodniki pleśni i grzyby oraz bakterie i wirusy
 4. Filtr NanoCloud pochłania suche powietrze, łączy go z cząsteczkami wody i uwalnia do otoczenia nawilżone powietrze

 

 

Błyskawiczne oczyszczanie powietrza!

Wskaźnik CADR to jeden najważniejszych parametrów urządzenia. Składa się na niego skuteczność filtracji i przepływ powietrza, który informuje, ile powietrza urządzenie może przefiltrować.

 

Dzięki CADR wynoszącemu 250 m3/h, urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu o maksymalnej powierzchni 30 m2 w zaledwie 20 min!

Niewielkie wymiary i łatwe przenoszenie dzięki kółkom

Urządzenie zajmuje powierzchnię mniejszą niż półtora arkusza A4; bez problemu zmieści się w niewielkim pomieszczeniu. Jest ono również wyposażone w cztery kółka, co ułatwia przenoszenie.

 

W każdym zestawie:

 1. Oczyszczacz powietrza
 2. Instrukcja w języku polskim
 3. Filtr wstępny
 4. Filtr węglowy (FY1413)
 5. Filtr NanoProtect HEPA (FY1410)
 6. Filtr NanoClaud (FY2425)