Samochodowy oczyszczacz powietrza MIA EBERG (ID: EBG 30004864)

-16%
Nasza cena brutto (z 23% VAT): 149,00 125,00   Kup na firmę i odlicz 23,37 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 111 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Wydajność oczyszczania 25.5 m³/h
Napięcie nominalne 5 DC V
Materiał Aluminium
Moc nominalna ≤3 W
Wyposażenie Sensor automatycznie diagnozujący jakość powietrza / dostosowujący poziom prędkości wentylatora, sygnalizacja świetlna i dźwięko
Wariant pracy Automatyczny / Ręczny
Rodzaj filtra Cylindryczny filtr HEPA H12 z zewnętrzną powłoką antybakteryjną i wewnętrzną warstwą węgla aktywnego, dodatkowo wspomagany filtr
Głośność ≤52 dB dB
Wymiary 6,5 x 6,5 x 18,5 cm mm
Waga 370 g
Dodatkowe wyposażenie: Przewód USB (typ A), Instrukcja obsługi
Gwarancja 2 lat(a)

Opis

Twoje rozwiązanie na czyste powietrze!

Oczyszcza aż 25,5 m³/h powietrza wewnątrz Twojego samochodu!

 • Przeciwsmogowy filtr HEPA H12
 • Trzystopniowy proces filtracji / oczyszczania powietrza
 • Jonizacja powietrza - ułatwia wyłapywanie szkodliwych zanieczyszczeń
 • Aluminiowa obudowa
 • Cicha praca
 • Przemyślana i kompaktowa budowa

Oczyszczacz samochodowy - dlaczego warto?

Jakość powietrza w miastach pozostawia wiele do życzenia. Zanieczyszczenie powietrza pyłem zawieszonym PM10 i PM2,5 oraz benzo(a)pirenem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, znacznie przekracza dopuszczalne normy. Źródłem zanieczyszczeń są przede wszystkim spaliny pochodzące z kotłów oraz pieców, a także wszelkie pojazdy spalinowe.

Oczyszczacz powietrza EBERG MIA to kompaktowe urządzenie, które dzięki zastosowaniu filtra HEPA H12 z dużą skutecznością oczyści powietrze w Twoim samochodzie.

MIA swoją skuteczność zawdzięcza cylindrycznej kasecie filtrującej, na którą składa się filtr wstępny, filtr HEPA H12 z powłoką antybakteryjną (likwidujący najdrobniejsze zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, grzyby) oraz warstwą węgla aktywnego, która pochłania nieprzyjemne zapachy.

MIA prócz funkcji oczyszczania i filtracji dodatkowo posiada wbudowany generator jonów ujemnych, które ułatwiają m.in. przychwytywanie zanieczyszczeń. Tylko kompleksowe działanie w postaci filtracji, oczyszczania i jonizacji zapewnia skuteczność i poprawę jakości powietrza w naszym otoczeniu.


 

 

Zalety oczyszczacza

 • Skuteczny system oczyszczania – filtracja powietrza następuje 3-stopniowo, co gwarantuje efektywne pozbycie się niechcianych zanieczyszczeń i bakterii. Dodatkową pomoc stanowi generator jonów ujemnych, który skutecznie neutralizuje alergeny znajdujące się w powietrzu.
 • Sensor TVOC - optyczny czujnik lotnych związków organicznych określający stan jakości powietrza.
 • Różne tryby pracy - po włączeniu, urządzenie zacznie działać w trybie automatycznym. Poziom prędkości wentylatora dostosuje się do aktualnego poziomu jakości powietrza, który zostanie wskazany przez kolorowe podświetlenie przycisku. W każdej chwili można przejść na tryb ręczny. Wystarczy jedynie nacisnąć wspomniany wcześniej przycisk, aby samodzielnie regulować szybkość pracy wentylatora.
 • Wydajny i cichy wentylator - skutecznie oczyszcza aż 25,5 m³/h powietrza, przy maks. 52 dB głośności.
 • Prosty system montażu - wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania o napięciu 5V za pomocą przewodu USB dołączonego do zestawu.
 • Kompaktowa budowa - oczyszczacz powietrza zaprojektowano w sposób umożliwiający umieszczenie go w uchwycie / zagłębieniu na kubek samochodowy.

Zaawansowany system oczyszczania

 1. Filtr wstępny - zatrzymuje kurz oraz inne większe zanieczyszczenia, takie jak włosy czy sierść zwierząt domowych.
 2. Filtr HEPA H12 - zatrzymuje pył zawieszony PM 2,5 / PM 10.
 3. Opisany powyżej filtr HEPA H12 jest dodatkowo wzbogacony o dwie warstwy:

3a - zewnętrzną - antybakteryjną - zatrzymuje wirusy i bakterie. 3b - wewnętrzną - węgla aktywnego - adsorbuje zapachy oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd, silnie trujący gaz m.in. będący składnikiem dymu papierosowego.

Generator jonów ujemnych - produkuje jony ujemne, za pomocą których można zneutralizować jony dodatnie przyciągające alergeny, bakterie, wirusy i inne drobnoustroje.

 

 

 


Wbudowany sensor jakości powietrza z automatycznym trybem pracy

Po podłączeniu do zasilania oczyszczacz rozpocznie pracę w trybie automatycznym. Poziom prędkości wentylatora samoczynnie dostosuje się do aktualnego poziomu jakości powietrza.

 1. Kolor niebieski – dobra jakość powietrza
 2. Kolor żółty – umiarkowana jakość powietrza
 3. Kolor czerwony – niska jakość powietrza

Urządzenie będzie informować o konieczności wymiany filtra poprzez trzykrotne migotanie czerwonego światła oraz trzykrotny sygnał dźwiękowy.

Aby przejść na ręczny tryb pracy, wystarczy nacisnąć przycisk podświetlony kolorem.

 1. Kolor niebieski - wstępne oczyszczanie
 2. Kolor żółty - szybkie oczyszczanie
 3. Kolor czerwony - wysokowydajne oczyszczanie


Budowa urządzenia


Solidne opakowanie

Oczyszczacz MIA zapakowany jest w estetyczne pudełko z wysokiej jakości tektury, które ułatwia przechowywanie, a także zabezpiecza produkt przed uszkodzeniem.

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT!