Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2S Xiaomi (ID: XIA 30004739)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 699,00   Kup na firmę i odlicz 130,71 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 40 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Wydajność oczyszczania 310 m³/h
Powierzchnia oczyszczania 37
Moc nominalna 29 W
Kolor Biały
Gwarancja 2 lat(a)

Opis

Skutecznie pozbywa się smogu w warunkach domowych.

Inteligentny oczyszczacz powietrza

Xiaomi Mi Air Purifier 2S

Oddychaj czystym, bezwonnym i wolnym od alergenów powietrzem.

Wyświetlacz OLED. Laserowy czujnik cząstek.

CADR: 310 m³/h. 3-warstwowa filtracja.

Zdalne sterowanie, dzięki aplikacji dostępnej na urządzeniach mobilnych z systemem - iOS i Android.

Akcesoria

 • Kabel zasilający
 • Filtr
 • Instrukcja obsługi

Skuteczność oczyszczania

 • Formaldehydy i inne szkodliwe substancje - 91%
 • Cząsteczki do 0,3 μm - 99,3%
 • Cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych - 99,99%
 • Duże cząsteczki - 100%

Oczyszczacz marki Xiaomi zapewnia świeże oraz pozbawione smogu powietrze. Urządzeniem można zdalnie sterować, dzięki aplikacji dostępnej na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Wyświetlacz OLED informuje o bieżącym stanie powietrza, np. przekazuje dane dotyczące poziomu smogu w środku pomieszczenia. Wykrycie nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń, pyłkowych jak i gazowych, jest możliwe dzięki laserowemu czujnikowi.

Nowa wersja oczyszczacza Mi Air Purifier 2s automatycznie dobiera tryb pracy. Jeszcze nigdy redukcja zanieczyszczeń powietrza nie była tak lekka i przyjemna.

Nowy ekran OLED wyświetla jakość powietrza

Zupełnie nowy wyświetlacz OLED, umożliwiający poznanie aktualnego poziomu smogu (pyłu zwieszonego - PM2.5) wewnątrz danego pomieszczenia.

Dodatkowo, za pośrednictwem wyświetlacza użytkownik jest w stanie określić nie tylko temperaturę, ale również stan wilgotności powietrza.

1. Wyświetlacz OLED

2. Laserowy czujnik cząstek

3. CADR: 310 m³/h

4. Wlot powietrza 360° i 3-warstwowa filtracja

Zdalne sterowanie oczyszczaczem za pomocą aplikacji

Można zdalnie sterować urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej - Mi Home. Oczyszczanie powietrza staje się łatwe i przyjemne, gdy nie trzeba nawet wstawać z fotela.

Możliwości, jakie oferuje aplikacja MI Home

 • Analiza jakości powietrza.
 • Mierzenie poziomu wilgotności i temperatury.
 • Regulacja siły wentylatora.
 • Synchronizacja czasowa - ustalenie czasu automatycznego włączenia urządzenia.
 • Informowanie o potrzebie wymiany filtra.

Wysoce precyzyjny czujnik laserowy

Urządzenie wyposażono w czujnik cząstek stałych, który z wysoką precyzją wyłapuje najdrobniejsze substancje -  również te mierzące zaledwie 0,3 μm.

O poziomie zanieczyszczenia informuje specjalny wskaźnik, widoczny na okrągłym wyświetlaczu OLED.

Metodę pomiarową dobrano w oparciu o konkretne rodzaje zanieczyszczeń (cząstki stałe i gazowe), z uwzględnieniem jednostki miary w metrach sześciennych na godzinę (m³/h).

Automatyczna regulacja jasności

Wyświetlacz w Mi Air Purifier 2S nie wymaga ręcznej regulacji przez użytkownika. Poziom jasności zmienia się automatycznie w momencie, gdy oświetlenie w otoczeniu ulegnie znaczącej zmianie. W ten sposób włączony oczyszczacz nie zaburzy czyjegoś snu.

Sprawdzona konstrukcja

Urządzenie o efektywnym i stabilnym działaniu. Dzięki sprawdzonej i stabilnej konstrukcji, oczyszczacz powietrza jest w stanie zapewnić wydajność pracy na możliwie najwyższym poziomie.

Aby stworzyć 360°cykliczną ścieżkę filtracji, w konstrukcji urządzenia zawarto aż 939 otwory wlotowe - zwiększające przestrzeń wlotową powietrza.

Działa szybko i skutecznie

Urządzenie w szybki i wydajny sposób pozbywa się zanieczyszczonego powietrza. Dzięki wydajności na poziomie CADR 310 m³/h, może skutecznie oczyszczać powietrze w przestrzeni do 37 m².

Według raportu firmy Guangzhou Industrial Microbiology Testing Centre - 10 minut wystarcza na oczyszczenie powietrza w pokoju o powierzchni 21 m² i 2,4 m wysokości.

3-warstwowa filtracja dla maksymalnego oczyszczenia

Warstwa zewnętrzna pozbywa się obecnych w powietrzu cząsteczek, jak np. włosów czy drobinek kurzu.

Warstwa środkowa pomaga zneutralizować szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia, w tym powszechnie panujące alergeny (pyłki, roztocza, łupież zwierząt, pleśń itp.), a także bakterie i niektóre wirusy. W tym celu wykorzystano technologię filtracji H11, za którą odpowiada japońska firma Toray.

Wewnętrzna warstwa, którą wykonano z wysokiej jakości węgla aktywnego, skutecznie uwalnia powietrze od gazu formaldehydowego, nieprzyjemnych zapachów, jak również innych szkodliwych dla zdrowia i życia substancji.

Cichy i energooszczędny

Mi Air Purifier 2S skutecznie oczyszcza powietrze, jednocześnie nie zakłócając spokoju domowników. W trybie uśpienia wytwarzany dźwięk jest niemal niedostrzegalny.

Udało się zredukować ilość pochłanianej energii. Oczyszczacz wyposażono w silnik Nidec produkcji japońskiej, który pochłania zaledwie 4,8 W podczas normalnego trybu pracy, mniej od typowej świetlówki.

Dzięki aplikacji Mi Home, można wybrać tryb pracy zgodny z własnymi potrzebami.

Aerodynamiczny design

Opatentowany system kanałów filtracyjnych.

Mi Purifier 2S jest w stanie skutecznie oczyścić aż 310 m³/h powierzchni. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wprowadzenie nowego systemu aerodynamicznego, powstałego w oparciu o działanie silników samochodowych. W rezultacie czyste powietrze jest w stanie dotrzeć do najmniejszych zakamarków w każdym pomieszczeniu.

Wydajny system ciśnienia powietrza