Filtr do oczyszczacza GIRO EBERG (ID: EBG 30005878)

-17%
Nasza cena brutto (z 23% VAT): 59,00 49,00   Kup na firmę i odlicz 9,16 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 47 szt.
 • Dostawa: GRATIS OD 99 ZŁ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Rodzaj filtra Cylindryczny filtr 3-warstwowy (filtr wstępny, filtr HEPA H11, wkładka węgla aktywnego)

Opis

Filtr 3-warstwowy (filtr wstępny, filtr HEPA H11, wkładka węglowa) gwarantujący efektywne pozbycie się niechcianych zanieczyszczeń tj. pyły zawieszone PM2,5, PM10, benzo(a)piren, roztocza, kurz, lotne związki organiczne (VOC), przykre zapachy.

Skorzystaj z okazji i kup także: