Filtr 2x HEPA + 8x węglowy ZESTAW do oczyszczacza HPA100WE4 Honeywell (ID: )

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 189,00   Kup na firmę i odlicz 35,34 zł VAT
 • Dostępność: niedostępny
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Opis

Opis

2x Filtr True HEPA H13 do oczyszczacza HPA100WE4.

8x filtr wstępny węglowy

(1 opakowanie zawiera 1 duży filtr do podziału na 8 części)

 

Dzięki temu filtry wystarczą na okres 2 lat!

 

Funkcja filtra

Filtr HEPA 13 sprawnie przechwytuje do 99,97% miniaturowych alergenów oraz zanieczyszczeń mających jedynie 0,3 mikrona. Prócz tego zmniejsza poziom nieprzyjemnych zapachów, lotnych związków organicznych oraz niektórych zarazków.

Wentylator oczyszczacza podczas ciągłej pracy pochłania zanieczyszczania znajdujące się w powietrzu. Zanieczyszczone powietrze przechodzi przez filtr HEPA, który przechwytuje drobne cząstki, takie jak kurz, dym, pyłki, zarodniki pleśni i inne zanieczyszczenia. Przefiltrowane, czyste i świeże powietrze następnie zaczyna krążyć z powrotem po pomieszczeniu.

Warto wiedzieć, że oczyszczacze powietrza marki Honeywell stanowią idealne rozwiązanie dla osób chorujących na alergie.

Skorzystaj z okazji i kup także: