System kanałów GREENFLEX 75   (ID: HAR 30000891)

Cena katalogowa: 553,50 Nasza cena brutto (z 23% VAT): 339,00   Kup na firmę i odlicz 63,39 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 158 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Kup teraz, wyślemy: DZISIAJ
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Materiał PEHD
Max temp. czynnika 90 °C
Kolor zielony lub pomarańczowy
Średnica 75 mm
Długość kanału 50000 mm

Opis

Kanał GREENFLEX ∅75/50 mb

Antystatyczny, antybakteryjny, antygrzybiczny kanał wentylacyjny GREENFLEX służy do prowadzenia instalacji wentylacyjnych po stronie powietrza nawiewanego oraz wywiewanego.

 

Zastosowanie dwóch karbowanych warstw: zewnętrznej i wewnętrznej, znacznie wzmacnia strukturę kanału. Polietylen z którego wykonany jest kanał, zapewnia jego mały ciężar przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości i elastyczności pierścieni.

 

 

Kanały wentylacyjne mają powłokę antystatyczną i bardzo dobre właściwości akustyczne oraz izolacyjne.

 

Technologia d2p®

Technologia d2p nadaje im właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, zapewniając higienę dostarczanego powietrza oraz zachowanie odpowiedniej czystości systemu.

 

Instalacje wentylacji mechanicznej można w łatwy sposób układać w wylewkach, stropach, pod suchymi i mokrymi tynkami.

 

Przewód posiada atest higieniczny.

 

Przewód zawiera słabo rozpuszczalną sól z domieszką srebra, która powoduje powolne uwalnianie się jonów srebra, w bezpieczny sposób hamując rozwój bakterii. Powolne uwalnianie aktywnego srebra daje produktowi możliwość maksymalnie długoterminowego działania, przez cały okres „życia” produktu.

 

Podłączenie przewodów GREENFLEX do skrzynek odbywa się za pomocą specjalnych spinek (zawleczek) i polega na ich wsunięciu w szczelinę naciętą w króćcu przyłączeniowym. Uszczelnienie połączenia przewodu z króćcem odbywa się przy pomocy uszczelki.

 

 

Charakterystyka

Kanał dwuścienny z karbowaną ścianką zewnętrzną i gładką wewnętrzną oraz powłoką antystatyczną.
W zestawie złączka ZRD i dwie zaślepki ZŚRD

Właściwości:

 • Antybakteryjne
 • Przeciwgrzybiczne
 • Akustyczne
 • Izolacyjne

Zastosowanie: Prowadzenie kanałów wentylacyjnych po stronie powietrza nawiewanego i wywiewanego.

Materiał: HDPE

Odporność na ściskanie: 800N

Zakres temperatur pracy: -250C do 900C

Kolor: Zewnętrzny - zielony lub pomarańczowy