Kurtyna powietrzna zimna Economic-B 100 VCZ-02-B-100-S-SM 2VV (ID: )

-39%
Nasza cena brutto (z 23% VAT): 1925,00 1179,00   Kup na firmę i odlicz 220,46 zł VAT
szt.
 • Dostępność: 1 szt.
 • Dostawa: GRATIS
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Wydajność maksymalna 1500
Długość 1 m
Zasięg pionowy powietrza 4.5 m
Lpa Poziom ciśnienia akustycznego 49 dB(A)
Sterowanie Sterownik przewodowy SM
Masa 17.6 kg
Gwarancja 1 lat(a)

Opis

Charakterystyka

Kurtyny powietrzne ECONOMIC-B Basic zostały zaprojektowane do swobodnego oddzielania dwóch przestrzeni o różnych warunkach temperaturowych z jednoczesną możliwością wykorzystania ich do ogrzewania pomieszczeń. Kurtyny te są zalecane do stosowania w mniejszych sklepach, magazynach, holach wejściowych do hoteli, biurowców itp. Kurtyny powietrzne ECONOMIC-B powinny być montowane w suchym pomieszczeniu o temperaturze w zakresie od 00C do +400C i wilgotności względnej do 80%, do przetłaczania powietrza bez pyłów, tłuszczów, oparów chemikaliów czy innego rodzaju zanieczyszczeń.


Dobór kurtyny powietrznej powinien być każdorazowo dokonany z projektantem systemu klimatyzacji i ogrzewania. Klasa zabezpieczeń elektrycznych wynosi IP 20. Obudowa kurtyny powietrznej jest wykonana blachy stalowej pomalowanej na kolor biały (RAL 9010).


Wodne wymienniki ciepła zostały zaprojektowane do pracy z czynnikiem grzewczym o maksymalnej temperaturze +100 °C i maksymalnym ciśnieniu roboczym 1.6 MPa.

 

Sterownik przewodowy w zestawie

INSTALACJA I MONTAŻ

 • Kurtyna może być instalowana jedynie w pozycji poziomej.
 • Kurtyna musi być umieszczona przy górnej krawędzi drzwi najbliżej jak to możliwe.
 • Dla zapewnienia prawidłowego działania, zaleca się aby kurtyna była szersza od drzwi o ok. 10cm z każdej strony oraz aby zachować odległości wyszczególnione na obrazku.
 • Podczas instalowania należy zachować ostrożność przy podłączaniu kurtyny do sieci elektrycznej.
 • Umiejscowienie nagrzewnicy wodnej oraz przyłącza sieci elektrycznej muszą być wzięte pod uwagę podczas instalowania urządzenia.
 • Aby zawiesić kurtynę, należy wykorzystać uchwyty dołączone do zestawu.
 • Kabel zasilający do regulatora SM nie jest dołączony do zestawu i musi być dostarczony przez firmę wykonującą montaż kutyny

Wymiary

 

Skorzystaj z okazji i kup także: