Klimator ewaporacyjny TC10PE Honeywell (ID: HON 30005256x)

Nasza cena brutto (z 23% VAT): 439,00   Kup na firmę i odlicz 82,09 zł VAT
 • Dostępność: niedostępny
 • Nr 1 w Polsce

  Od ponad 10 lat konsekwentnie rozwijamy sprzedaż produktów HVAC w internecie. Rocznie realizujemy kilkadziesiąt tysięcy wysyłek. Jesteśmy niekwestionowanym branżowym liderem sprzedaży na Allegro i nawiększym niezależnym sklepem specjalistycznym w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

 • Największa dostępność

  W swojej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy starannie dobranych produktów w większości dostępnych od ręki. 90% zamówień wysyłamy wprost z naszego magazynu jeszcze tego samego dnia. Efekt skali pozwala nam przy tym na utrzymywanie najlepszych cen na rynku

 • Dostawa gratis od 99 zł

  Składając zamówienie w naszym sklepie możesz liczyć na darmową dostawę już od wartości 99 zł brutto. To naprawdę niewiele, zważywszy, że oferujemy kompleksowy asortyment pozwalający na zakup wszystkiego co potrzebujesz by poprawić klimat w swoim domu czy firmie.

 • Dostawa w ciągu 24h

  90% zamówień złożonych w naszym sklepie do godziny 16:00 dociera do klienta już następnego dnia. Posiadamy własny magazyn wysokiego składowania a w nim wszystko czego potrzebujesz. Tak więc, nie zwlekaj z zamówieniem – Kup teraz – ciesz się produktem już jutro.

 • 14 dni zwrot

  Jeśli jesteś konsumentem możesz zwrócić nam każdy zakupiony produkt w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym korzystając z naszego formularza lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Dane techniczne

Przepływ maksymalny 330 m³/h
Pobór mocy 40 W
Ilość biegów 3
Pojemność zbiornika 10 l
Funkcje Chłodzenie, cyrkulacja, nawilżanie, oczyszczanie
Sterowanie Elektroniczny panel sterowania LED / pilot zdalnego sterowania
Czynnik chłodniczy Honeycomb Cooling Media
Wymiary 27.9 x 29.4 x 75.2 cm
Masa 5.1 kg

Opis

Produkt pochodzi z 14-dniowego zwrotu od Klienta. Urządzenie sprawdzone przez nasz serwis.


Opakowanie kartonowe może nosić ślady użytkowania lub być wydane zastępcze.

 

Klimatyzator ewaporacyjny TC10PE to wielofunkcyjne urządzenie przenośne dające uczucie przyjemnego schłodzenia w upalne dni.

4w1 chłodzenie, cyrkulacja, nawilżanie, oczyszczanie

 • Wydajny system chłodzący Honeycomb Cooling Media
 • Zbiornik wodny o pojemności aż 10 litrów
 • Wysoka wydajność: 330m3/h
 • 3 poziomy prędkości pracy wentylatora
 • Wyrzut powietrza na poziomie ciała – unikalny poziom komfortu
 • Funkcja SWING - Ruchome żaluzje kierujące nawiew w dowolnym kierunku
 • Elektroniczny panel sterowania LED
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Nowoczesny design, smukła budowa
 • Cicha praca
 • Niski pobór mocy- tylko 40W
 • Kółka oraz uchwyt do łatwego przenoszenia urządzenia

 

Klimatyzator wodny Honeywell TC10PE to idealne rozwiązanie do miejscowego chłodzenia małych i średnich pomieszczeń. To wielofunkcyjne urządzenie stanowiące zarazem klimator ewaporacyjny, jak i wentylator i nawilżacz powietrza w jednym urządzeniu

 

Lekka i smukła konstrukcja złożona jest z dużego 10-litrowego zbiornika na wodę oraz systemu chłodzącego Honeycomb Cooling Media, składającego się płytek ewaporacyjnych w kształcie plastrów miodu, zapewniających skuteczne i wydajne chłodzenie oraz nawilżanie powietrza. Wstępny filtr siatkowy zapobiega dostaniu się większych zanieczyszczeń do urządzenia.

 

Podświetlany i przejrzysty panel kontrolny LED oraz pilot zdalnego sterowania pozwalają w łatwy sposób zarządzać pracą i funkcjami klimatora. Zdejmowany zbiornik na wodę czyni to urządzenie łatwym w obsłudze oraz utrzymaniu czystości, a zamontowane kółka ułatwiają swobodny transport.

 

Klimatyzator wodny może być używany w dowolnych, wentylowanych pomieszczeniach, jak mieszkania, jadalnie, sale restauracyjne, a także w przydomowym ogródku, namiocie czy tarasie.

 

Klimator wodny stanowi doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie tradycyjna klimatyzacja jest niepraktyczna lub niemożliwa do zastosowania. Dzięki technologii ewaporacyjnej i zastosowaniu dużych przepływów powietrza, można schładzać pomieszczenia nawet do 10-15m2, a nowatorskie wzornictwo i lekka, smukła konstrukcja sprawia, że świetnie sprawdzi się nawet tam gdzie przestrzeń użytkowa jest ograniczona.

Sterowanie

Odbywa się za pomocą prostego w obsłudze panelu kontrolnego LED, jak również zdalnie za pośrednictwem wygodnego pilota.

Panel sterowania

 1. Funkcja SWING - Automatyczne żaluzje poziome. Regulacja nadmuchu pionowego odbywa się w sposób manualny.
 2. Regulacja poziomu prędkości wentylatora (wysoki, średni, niski)
 3. Tryb chłodzenia Honeycomb działający przy napełnieniu zbiornika wodą
 4. Włączenie/wyłączenie urządzenia

Pilot

 1. Włączenie/ wyłączenie urządzenia
 2. Regulacja poziomu prędkości wentylatora (wysoki, średni, niski)
 3. Tryb chłodzenia
 4. Regulacja nawiewu

Działanie

 • A - Ciepłe powietrze
 • B - Schłodzone powietrze

Woda pobierana ze zbiornika przez pompę zwilża duży filtr celulozowy, przez który za pomocą wentylatora o wysokiej wydajności tłoczone jest równocześnie powietrze.

Odparowująca z powierzchni filtra woda obniża jego temperaturę o kilka stopni, dzięki czemu do pomieszczenia dostarczane jest chłodne, świeże a zarazem czyste powietrze.

 

Skorzystaj z okazji i kup także: