Wentylatory łazienkowe

Twój samochodowy oczyszczacz powietrza

Stężenie smogu w dużych miastach wzrasta z minuty na minutę. Narażeni są wszyscy mieszkańcy, w szczególności kierowcy i ich pasażerowie. Zanieczyszczenia komunikacyjne rozprzestrzeniają się w dużych ilościach - w formie spalin z rur wydechowych, pyłu z opon oraz klocków hamulcowych. Warto zadbać o zdrową i komfortową jazdę w gronie najbliższych, kupując inteligentny oczyszczacz powietrza marki EBERG, który pozbędzie się wszelkich nieczystości, wirusów i bakterii z wnętrza samochodu.

Niezwykle praktyczny

EBERG MIA to wielofunkcyjny oczyszczacz, który zapewnia zdrową, a co za tym idzie, komfortową atmosferę podczas jazdy samochodem. Aby skutecznie oczyścić / przefiltrować powietrze, urządzenie wyposażono w cylindryczną kasetę filtrującą, na którą składa się filtr wstępny (wyłapujący kurz), filtr HEPA z powłoką antybakteryjną (likwidujący najdrobniejsze zanieczyszczenia, w tym smog) oraz warstwą węgla aktywnego (pochłaniający zapachy), a także generator jonów ujemnych (ułatwiający przechwytywanie zanieczyszczeń). W rezultacie oczyszczacz redukuje nieprzyjemne zapachy oraz efektywnie poprawia jakość powietrza w samochodzie.

Obsługa urządzenia podczas jazdy nie jest konieczna. Dla bezpieczeństwa kierującego oczyszczacz zautomatyzowano, co oznacza samoczynne dopasowywanie szybkości wentylatora do aktualnego stanu powietrza.

Pod względem wielkościowym MIA pasuje do każdego wnętrza samochodowego. Dzięki przemyślanej i kompaktowej budowie oczyszczacz może zostać umieszczony np. w miejscu na kubek.

Jakość powietrza pod ciągłą kontrolą

Po podłączeniu do zasilania oczyszczacz rozpocznie pracę w trybie automatycznym. Poziom prędkości wentylatora samoczynnie dostosuje się do aktualnego poziomu jakości powietrza.

Unikalna konstrukcja

Oczyszczacz EBERG MIA powstał w trosce o najwyższą jakość użytkowania. Dzięki dopracowanemu systemowi oczyszczania, można cieszyć się zdrowym i świeżym powietrzem przez bardzo długi czas. A pod względem konstrukcyjnym idealnie nada się do wnętrza każdego samochodu.

Niezwykle skuteczne oczyszczanie

Filtr wstępny zatrzymuje kurz oraz inne większe zanieczyszczenia, takie jak włosy czy sierść zwierząt domowych. Filtr HEPA zatrzymuje pył zawieszony PM 2,5 / PM 10 i jest dododatkowo wyposażoony w powłokę antybakteryjną , która zatrzymuje wirusy i bakterie oraz w warstwę węgla aktywnego, który adsorbuje zapachy oraz lotne związki organiczne (VOCs) m.in. toluen, ksylen i formaldehyd, silnie trujący gaz m.in wydobywający się z dymu papierosowego.

Wygoda użytkowania

Pod względem wielkościowym MIA pasuje do każdego wnętrza samochodowego. Dzięki przemyślanej i kompaktowej budowie oczyszczacz może zostać umieszczony np. w miejscu na kubek.

Twoje rozwiązanie na czyste powietrze!

  • Cicha praca
  • Przemyślana i kompaktowa budowa
  • Przeciwsmogowy filtr HEPA
  • Trzystopniowy proces filtracji / oczyszczania powietrza
279zł

186,90 zł

Kup teraz